Další videa

Jak si poradit s výpovědí?
Jak si poradit s výpovědí?

JUDr. Isabela Pátá v semináři popisuje, jak se co nejlépe vypořádat s výpovědí a zároveň jak je tento pojem legislativně vymezen. 

Elevator speech
Elevator speech

Mgr. Marcela Janíčková, zakladatelka portálu elevatorspeech.cz popisuje, jak zaujmout personalistu prostřednictvím tzv. "elevator speech".

Jak být v práci spokojený
Jak být v práci spokojený

Hana Jurásková, krotitelka strachu, vysvětluje, co můžeme udělat pro to, abychom byli v práci co nejvíce spokojeni. Užijte si náš nový seminář!

The best of Zákoník práce
The best of Zákoník práce

JUDr. Radovan Bernard ze společnosti Bernard Legal, s. r. o. vysvětluje základní úskalí Zákoníku práce. V chatu pod videem najdete odpovědi na vaše dotazy.

Jak na mateřskou?
Jak na mateřskou?

Lektorka Jana Klampflová ze společnosti Gender Consulting, s. r. o. popisuje, co je důležité udělat před odchodem na mateřskou a jak se s tímto životním obdobím vypořádat. 

Jak udělat ze svého věku přednost?
Jak udělat ze svého věku přednost?

Lektorka Jana Brabcová ze společnosti Grafia, s. r. o. vysvětluje, jak se lépe prodat na trhu práce.

Jak na osobní a profesní rozvoj?
Jak na osobní a profesní rozvoj?

Lektorka Blanka Ježková z centra Kašpar radí, jak se osobně i profesně rozvíjet.

Jak na assessment centrum?
Jak na assessment centrum

Michal Kopřiva z mezinárodní vzdělávací společnosti popisuje průběh assessment centra a vysvětluje, jak při této moderní výběrové metodě co nejlépe uspět. Na doplňující dotazy se ho ptejte právě teď v diskuzi pod videem!

Jak napsat životopis?
Jak napsat životopis?

Lektorka Monika Gavlasová z Centra Kašpar, o. s. vysvětluje, jak co nejlépe napsat životopis, jaké tipy využít a jakým chybám se naopak vyhnout při tvorbě tohoto dokumentu. 

Jak na rekvalifikaci
Jak na rekvalifikaci

Uvažujete o změně profese nebo se zkrátka pro Vás již nenajde vhodné pracovní uplatnění? Gabriela Vlčková z Generálního ředitelství Úřadu práce Vám v on-line semináři radí, jaké kroky podniknout v případě, že uvažujete o rekvalifikaci. Zajímavé informace najdete i v diskusi.

Jak zvládnout přechod z rodičovské do práce
Jak zvládnout přechod z rodičovské do zaměstnání

Jak se vypořádat s návratem zpět z rodičovské do zaměstnání?

Co dělat, aby nás neopouštělo sebevědomí? Jak se před zaměstnavatelem prezentovat? Na vaše otázky odpovídala Marie Oujezdská z Národního centra pro rodinu.

Nová práce krok za krokem
Nová práce krok za krokem

Jste nezaměstnaný/ nezaměstnaná nebo se poohlížíte po nové práci? Ivana Šabachová Vám poradí, jak se lépe zorientovat na trhu práce a dá Vám tipy, co dělat, aby si budoucí zaměstnavatel vybral právě Vás.

Jak na pracovní pohovor
Jak na pracovní pohovor?

Čeká Vás v brzké době pracovní pohovor? Podívejte se na video a získejte pár rad a tipů jak nejlépe zaujmout. Videem provází a na dotazy odpovídala Radka Štefíková.

Seminář: Stáže pro mladé
Stáže pro mladé

Končíte studia a máte obavy, zda naleznete práci? Všichni po Vás chtějí praxi, ale kde ji máte vzít? Tento začarovaný kruh Vám může pomoci přerušit projekt Stáže pro mladé. Podívejte se na video a přečtěte si zajímavé dotazy z proběhlého live chatu.

Jak začít podnikat?
Jak začít podnikat?

Chcete začít podnikat? Pusťte si video s Martinem Štainerem z Edukolu. Třeba právě vám pomůžeme na cestě k vlastnímu podniku!

Níže také najdete odpovědi na otázky publika z již proběhlého live chatu.

Chcete začít podnikat? Pusťte si video s Martinem Štainerem z Edukolu. Třeba právě vám pomůžeme na cestě k vlastnímu podniku!

Níže také najdete odpovědi na otázky publika z již proběhlého live chatu.

nolive
Diskuze
Je možné zpětně získat jednotný registrační formulář a nebo jeho kopii?
dobrý den, s kamarádem chceme od září otevřít hospodu. Předpokládáme investici cca 200 tisíc Kč. CHceme jít do toho přesně s 50% investicí a 50% ziskem v budoucnu. Jsme nyní na ÚP a můžeme využít podporu. Jaká forma podnikání je pro nás nevýhodnější? Oba mít živnost jako FO a zaměstnávat zaměstnance napůl nnebo založit s.r.o.? očekáváme zobrat 1,2mil/rok. Děkujeme
Jak je to s OSVČ a dluhy? Případně exekucemi?
Dobrý den, v jakém případě je možné získat dotaci z ÚP na podnikání? Musím být na ÚP ddelší dobu? A když budu chtít dostat dotaci na zaměstnance, který je nyní na ÚP, jak dlouho tam musí být? Aá jaký příspěvek na něj mohu dostat? Děkuji Petr
Dobrý den, prosil bych o zaslani textu do meho mailu text po tomto videu, ponevadz jsem neslysici a zajimal bych se dozvedet "Jak zacit podnikat?". Dekuji.
Dobry den, mam v umyslu zacit podnikat v Cechach coby zprostredkovatel mezi velkoobchodem v Polsku (ktery mi jiz potvrdil svuj zajem o vyvoz do Italie) a prodejci v Italii (kteri mi potvrdili zajem o odber). Zajima me, vzhledem k tomu, ze mam omezene financni moznosti, kde mohu vlastne hledat investory ( zminoval jste se o nich ve videu). Dekuji
Děkuji za odpověď, pokud bych tedy zaměstnal někoho, kdo je nezaměstnaný déle než 5 měsíců, kolik % jeho mzdy a na jak dlouho bych mohl získat? Děkuji Petr
Znate konkretni sttranky s testy zpusobilosti k podnikani? A dale,bude nebo je program pro podnikatelky?Jsrm rok vedena na Upbruntal. Nevim ,jak napsat podn. plan. Dekji
Slysela jsm o tzv. podnikatelskem inkubatoru. Co to je a na jake bazi funguje ? Muze byt pro me nejakym zpusobem prinosny ? Dkeuji.
Dekuji za odpovedi. Jeste by me zajimalo : poskytujete poradenske sluzby ? Jestli ano, kde Vas najdu ? Pusobite i v Ostrave ? Dekuji a brzy na shledanou.